Zamiast Kupować Dom, Mieszkańcy Indonezji Jakby Się Budzili

Człowiek GNFI, dom stał się jedną z podstawowych potrzeb oprócz jedzenia i odzieży. Dom służy jako schronienie dla mieszkańców przed złą pogodą, dlatego zmarli spotykają się z rodziną.

W Indonezji 57 milionów ludzi, którzy byli małżeństwem, częściej decyduje się na budowę własnego domu niż kupowanie go od dewelopera lub dewelopera. Wynika to z raportu „statystyki zasobów mieszkaniowych i osiedli za 2019 r.” opublikowanego przez Centralna agencję statystyczną (BPS).

80 procent Indonezyjczyków sam buduje swój dom
Metoda budowy samego mieszkania zyskuje większy odsetek, który wynosi 80 procent w porównaniu z zakupem od dewelopera lub nie od dewelopera. Dom jest wynikiem dziedziczenia, dotacji, a także odnotowano niski odsetek tych, którzy nawet nie muszą dotykać liczb w dziesiątkach.

Wysoki odsetek własności domu, który został zbudowany na własną rękę, został następnie odrzucony przez Starszego Wiceprezesa, szefa bankowości i spraw rządowych PT Sarana Multigriya finansial, Sida Kumara z dwóch powodów, a mianowicie.

Po pierwsze, ci, którzy byli małżeństwem, mają wystarczające fundusze na budowę domu. Po drugie, rodzina, która ma już własną ziemię. „W Indonezji ziemia jest dziedziczona. Wiele nowych rodzin, które już mają ziemię, żyło, aby zbudować swój dom”, powiedział Kusuma, aby Lokadata.id. piątek (6/11).

Weź pod uwagę wysokie koszty mieszkaniowe ze względu na rosnącą populację, ale nie zgodnie z dostępną powierzchnią ziemi, aby zachęcić społeczeństwo do ostatecznego wyboru wykorzystania wyników dziedziczenia ziemi do stworzenia własnego budynku.

Oprócz cięć budżetowych, satysfakcja innego, który otrzymał mieszkańców domu, z którym może samodzielnie zdefiniować koncepcję, od wielkości, aranżacji wnętrz po szczegóły projektu pokoju.

Cytowany z raportu statystyki mieszkań i osiedli za 2019 r. opublikowanego przez BPS, np. bez cudzysłowów Lokadata.id. wskaźnik posiadania własnego domu zbudowanego na wysokim poziomie w prowincji Nusa Tenggara Timur (NTT), który wynosi 93 procent.

Natomiast własność domu z możliwością zakupu od deweloperów zamiast od deweloperów, od deweloperów, domu na podstawie spadków, dotacji i innych jest zarejestrowana w liczbie 1% całkowitej liczby 1 miliona gospodarstw domowych posiadających mieszkania.

Nadal znajduje się we wschodniej Indonezji, Północne Maluku zajmuje drugie miejsce, ponieważ w prowincji 91% mieszkańców jego rodziny zbudowało własne mieszkania.

Własność domu z możliwością zakupu od deweloperów zamiast oznaczonych cyfr 2 proc., od deweloperów 1 proc., w wyniku spadków, dotacji i innych oznaczonych cyfr 2 proc. z ogólnej liczby 227 tys. gospodarstw domowych posiada mieszkania.

Ponadto Maluku zajmuje trzecią pozycję, ponieważ w prowincji 90 osób z jego rodziny zbudowało własne mieszkanie.

Jeśli chodzi o posiadanie domu z możliwością zakupu od deweloperów, to zamiast 4 proc. deweloperów zaznacza 3 proc., w wyniku spadków, subwencji i innych zaznaczonych liczb 4 proc. ogółu 305 tys. gospodarstw domowych ma mieszkania.

Następnie Prowincja Papua zajmuje czwartą pozycję ze wskaźnikiem sięgającym 88 procent. Własność domu z możliwością zakupu zamiast deweloperów, od deweloperów, domów na podstawie wyników spadkowych, dotacji i innych oznaczonych liczb 1 procent ogólnej liczby 733 tysięcy gospodarstw domowych ma mieszkania.

Piątą pozycję zajmuje Południowo-Wschodni Sulawesi, a także Papua, odsetek odnotowanych centralnych Sulawesi osiągnął 88 procent.

Natomiast własność domu z możliwością zakupu od dewelopera zamiast dewelopera wyniosła 5%, deweloperzy-3%, w wyniku dziedziczenia, dotacji i innych odnotowanych wskaźników 5% z ogólnej liczby 541 tysięcy gospodarstw domowych ma mieszkania.

Natomiast wskaźnik posiadania własnego mieszkania jest niski w prowincji Dżakarta DKI, gdzie odnotowano 52 proc. Wysoka cena ziemi jest główną przyczyną niskiego odsetka DKI w Dżakarcie.

Jeśli chodzi o posiadanie domu z możliwością zakupu od deweloperów, zamiast oznaczonych 18%, deweloperzy mają 8% domu w wyniku dziedziczenia, dotacji i innych wymienionych liczb, 22% całkowitej liczby 1,4 miliona gospodarstw domowych ma mieszkanie.

Related Post

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*