Ta lokalna restauracja znalazła się na liście 50 najlepszych restauracji w Azji

W trakcie globalnej pandemii Covid-19 jest to obecnie trudny moment dla branży restauracyjnej. Z zamknięciem w wielu częściach świata, więc ludzie nie mogą już jeść na zewnątrz, jak zwykle. Nadal jednak istnieją sposoby na uczczenie tego, co najlepsze w branży restauracyjnej. Co więcej, nadszedł czas, aby sporządzić listę restauracji, które będą odwiedzane po zakończeniu pandemii.

Zgłoszone ze strony internetowej 50 najlepszych na świecie lista 50 najlepszych restauracji w Azji w 2020 r. została ogłoszona we wtorek (24/3/2020) za pośrednictwem ogłoszenia Wirtualnego. W tym siedem nowych tytułów istnieje w 10 krajach Azji.

Ósma edycja tej nagrody ma na celu wspieranie restauracji na całym kontynencie, aby przeciwdziałać skutkom korony pandemicznej, a także doceniać osiągnięcia tych restauracji rok temu.

Jedna z restauracji na Bali, Locavore znalazła się na liście 50 najlepszych restauracji w Azji w kategorii „50 najlepszych restauracji w Azji”.

W porze lunchu restauracja czynna jest od wtorku do soboty w godzinach 12.00-14.30. Jeśli chodzi o kolację, Locavore działa od poniedziałku do soboty od 18.39 do 22.00 czasu lokalnego.

Jest jedna zasada, która jest zabroniona dla odwiedzających, którzy przyjeżdżają, co oznacza, że nie wolno nosić ubrań z alkoholem, koszulek i strojów plażowych.

Ocena odbywa się poprzez głosowanie panelistów składających się z piszącego o jedzeniu, krytyka kulinarnego, szefa kuchni i uczestników branży kulinarnej. Tego wieczoru Odetta, restauracja w Singapurze, została wybrana najlepszą restauracją w Azji.

Related Post

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*