Synergiczny Biznes Dla Personelu Medycznego Indonezja

Teraz wymagane są środki ochrony osobistej( PPE), które powinien nosić odpowiedzialny pracownik służby zdrowia w sytuacji rozprzestrzeniania się COVID-19. Środki ochrony osobistej, używane przez lekarzy w postaci odzieży Hamzat, która jest odpowiednia dla całego ciała, są wykorzystywane do przewidywania, że wirus może dostać się i zainfekować samego pracownika służby zdrowia.

Jednak później znana ilość środków ochrony osobistej potrzebnych pracownikowi służby zdrowia w różnych szpitalach staje się coraz bardziej przerzedzona, niektóre z nich muszą nawet używać peleryny jako alternatywy.

Biorąc pod uwagę znaczenie środków ochrony indywidualnej, obecnie wiele firm realizuje i przyspiesza produkcję środków ochrony indywidualnej na zamówienia różnych szpitali. Niektóre przykłady to wrażliwe grupy osób niepełnosprawnych w KSP Wake up Access samowystarczalność (Bank) Metroid Ngaglik, Sleman Yogyakarta, pomoc w upodmiotowieniu społeczności (MPM) PP Muhammadiya.

Jest to wynik komunikacji z kilkoma szpitalami należącymi do Muhammadiyah, które mają trudności z zapewnieniem środków ochrony osobistej pracownikom medit podczas rozpatrywania przypadków COVID-19. Jednym ze szpitalnych zamówień PPE w społeczności osób niepełnosprawnych jest Rumah Sakit PKU Muhammadiya Bantul w liczbie 800 sztuk odzieży.

W procesie wytwarzania środków ochrony indywidualnej, krawiec palenia publicznego pozostaje po apelacji rządu o umożliwienie fizycznego dystansu lub utrzymania fizycznej odległości od siebie z tym, jak szyć APD w każdym domu, aby nie tworzyć tłumy w miejscu pracy.

W tej chwili, związane z zakupem towarów, grupy niepełnosprawnych MPM PP Muhammadiyah są dostarczane bezpośrednio do PKU Muhammadiyah Bantul. Jest to związane z bezpieczeństwem, gdzie produkcja jest najpierw sterylizowana przez rozpylanie środka dezynfekującego.

APD są wytwarzane zgodnie z wymaganiami wewnętrznego szpitala kebututan, więc PPE są wytwarzane przez rehabilitację pacjenta, psychospołeczne nie są sprzedawane ani sprzedawane w celu dostarczenia do innego szpitala. Narzędzie samoobrony jest również produkowane przez pracowników małych i średnich przedsiębiorstw (małych i średnich przedsiębiorstw) w małym centrum przemysłowym, Frezowanie, Dżakarta.

Niektóre z powyższych przykładów są formą synergii, która pojawia się między przedsiębiorstwami a pracownikiem służby zdrowia, który był na czele w obliczu pandemii COVID-19.

Mam nadzieję, że ta sytuacja wkrótce się rozwiąże, a pracownik służby zdrowia, a także wszystkie sektory społeczeństwa, znów będą mogli czuć się bezpiecznie, spotykając się i spotykając z bliskimi.

Related Post

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*