Lody ziołolecznictwo, zdrowe przekąski wykorzystujące naturalne zioła

# Pisanie challengegnfi # Banggakaryaanakbangsa

Podczas pandemii COVID-19 na razie musimy zachować zdrowie, aby uniknąć narażenia na koronawirusa, który obecnie rozprzestrzenił się w Indonezji. Środki zapobiegawcze, które można podjąć, a mianowicie poprzez zwiększenie ilości witamin w napoju, utrzymanie zdrowej diety, regularne ćwiczenia i stosowanie protokołu health 3M (mycie rąk, noszenie masek i utrzymywanie dystansu).

W rzeczywistości jego zapobieganie nie wystarczy, aby się tu dostać, biorąc pod uwagę, że wirus ten atakuje układ odpornościowy w ludzkim ciele, co może przyspieszyć proces przenoszenia na osoby w pobliżu. Należy wymienić spożycie składników odżywczych, które można spożywać w sposób ciągły, ale nadal da to dobry efekt, oczywiście. Jednym z nich jest ziołolecznictwo.

Ziołolecznictwo to tradycyjna medycyna znana od czasów starożytnych. Używając odmian przypraw, takich jak tamaryndowca, imbir, Kaempferia galanga, kurkuma i inne różne przyprawy. Według Alodoktera, opartego na danych z podstawowych badań zdrowotnych (Riskesdas) w 2013 r., około 60% populacji Indonezji osiągnęło wiek 15 lat i więcej, nigdy nie pije dżamu. A 95% z nich może odczuwać korzyści po zażyciu tradycyjnej mikstury.

Setki lat skolonizowały, nie zmieniając keyngińskich krajów Zachodu, aby rządzić regionem pełnym przypraw i stał się tożsamością Indonezji. Ziołolecznictwo istnieje już od samego początku. Smak i aromat są nadal typowe dla samej przyprawy. I jest wykorzystywany jako punkt odniesienia, a mianowicie alternatywne sposoby przodków, aby pomóc w procesie gojenia, zanim poznają leki bezpośrednio w aptece, tak jak teraz. Często pierwszym z nich jest wyglądanie zdrowo, sprawnie, a nawet rzadziej cierpi na chorobę niż w dzisiejszych czasach, jak dzisiaj.

Smak ziół jest rzeczywiście identyczny z gorzkim smakiem lub bardziej oryginalnym smakiem samej przyprawy. To już nie jest powód, dla którego ludzie, zwłaszcza dzieci, nie lubią pić ziołolecznictwa. Jednak dla studentów Hadzia Mada University (UGM) nie jest to trudne. Dzięki innowacyjnym lekom ziołowym, które zostały pierwotnie utworzone, płyn jest następnie wykorzystywany jako lody, które są bardzo poszukiwane.

Pięciu studentów Wydziału Technologii rolniczych (FTP) Uniwersytetu Gadja Mada (UGM), który jest pięknym pionkiem Maharani Sari Yusliya, Arif Sugianto, anyżu Dian Safitri i arie DVI Nugroho, wprowadza nową innowację z ziół, które niechętnie wymagają, a następnie zamieniają się w lody bez uszczerbku dla charakterystycznego smaku ziołolecznictwa. Produkt pięciu studentów o nazwie Herbatic, który jest kontynuacją ziołowych lodów warzywnych.

Głównym powodem przy robieniu lodów z ziół lub naparu ziołowego jest to, według pięknego pionka, a mianowicie troska o otaczającą społeczność, która wciąż nie jest zainteresowana spożywaniem ziół. W rzeczywistości, jeśli weźmie się pod uwagę jego korzyści, zioła lecznicze są zdrowym napojem. Miliony przypraw są używane tylko jako przyprawa w kuchni i ziołolecznictwie. Ponadto społeczność oceniła również, że ziołolecznictwo jest w rzeczywistości mniej praktyczne w procesie prezentacji, więc jest dla nich mniej atrakcyjne.

Wreszcie Chic i jej przyjaciele próbują znaleźć rozwiązanie, jak pakować zioła, które przyciągają większą uwagę otaczających ich osób. Przekształcając zioła w lody.

Herbatic jest wytwarzany z połączenia czerwonej fasoli sari i różnych ziół. Staje się to alternatywnym sposobem dla tych, którzy wspierają dysersję lokalnych produktów warzywnych dla wegetarian, wśród Diet tłustych i miłośników ziół, a lody są wytwarzane z tłuszczów roślinnych, a mianowicie z mleka krowiego, które stało się tabu dla osób cierpiących na nietolerancję laktozy lub wegan.

Ziołolecznictwo lodów jest bardzo przydatne. Ponieważ zawiera kilka ważnych składników, takich jak imbir, kurkuma, Kaempferia, które zawierają olejki eteryczne substancji czynnej, zingeron, środki przeciwdrobnoustrojowe, przeciwutleniacze, polifenole, kurkumina, segaol, geraniol i alkaloidy.

W procesie przygotowywania lodów. Indeks glikemiczny czerwonej fasoli i ziół jest nieco niski, wynosi około 20-32. Jest to bez wątpienia dla osób z cukrzycą mengonsuminha. Ponadto proces żucia czerwonej fasoli i lodów naprawdę wymaga trochę czasu, może prowadzić do zwiększenia zawartości cukru. Nie martw się jednak.

Chociaż później używaj insuliny, prawdopodobnie insulina nie jest potrzebna, ponieważ spożywane jedzenie nie zawiera dużej ilości węglowodanów. Kompozycja do produkcji takiej ziołowej, bez użycia jajek, masła i żelatyny. Jednak. zastępują go dwa preparaty, w których masło zastępuje się margaryną, a żelatynę zastępuje skrobia kukurydziana.

Z marketingowego punktu widzenia w ciągu tygodnia udało się sprzedać do 90 filiżanek Herbatic po cenie Rs 3,500 za filiżankę. Aromaty ziół różniące się od imbiru, kwasu kurkumowego, kurkumy i czerwonego imbiru. Ponieważ nie używa konserwantów, spożycie produktu Herbatic nie może trwać tak długo, jak lody w ogóle.

Related Post

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*