To najlepszy telefon w Indonezji w 2020 roku. Czy Twój Telefon Należy Do Kogo?

Man GNFI, 2020 został przyjęty, pozostawiając historię sektorowi przemysłowemu i gospodarce społeczności dotkniętej pandemią Covid-19. Mimo to produkcja lub producent telefonu nadal wydaje się ufać największemu udziałowi w rynku azjatyckim w Indonezji.

Jeśli chodzi o sprzedaż telefonów komórkowych, oczywiście Indonezja konkuruje z Chinami i Indiami. Dwa kraje, których udział w rynku jest najwyższy na kontynencie azjatyckim. Jednak w rzeczywistości telefon komórkowy-telefon komórkowy w Indonezji był obecny prawie tak samo, jak seria sprzedawana w dwóch krajach.

Najlepsze telefony według kategorii
Cóż, pod koniec 2020 r., pozostawiając osiągnięcia sprzedaży i zastosowane technologie telefonów komórkowych, które stale rosną. Po obejrzeniu i przejrzeniu niektórych telefonów oficjalnie zaprezentowanych w Indonezji w 2020 r.autor w końcu robi krótką notatkę na temat najlepszego telefonu z różnych kategorii.

Oczywiście ta ocena nie jest oceną absolutną, ale raczej z punktu widzenia autora. I inne uwagi, telefony komórkowe to najlepszy telefon to telefon, który jest oficjalnie sprzedawany w Indonezji, który jest wyposażony w gwarancję, a także zarejestrowany imeinya.

Ponadto Realme 7 Pro sprzedaje za 4,9 miliona RS z zaletami ekranu Super Amoled. Ponadto telefon jest zasilany przez szybkie ładowanie (szybkie ładowanie) za pomocą standardowej ładowarki o mocy 65 W, która jest w stanie napełnić baterię 4500 mah w zaledwie 30 minut.

3. Flagowy telefon to najlepszy zabójca
Telefon flagowy telefon zabójcy należy do klasy średniej, ale jest wyposażony w funkcje podobne do flagowego telefonu komórkowego. W Indonezji Kategoria telefonów komórkowych zwykle mieści się w przedziale cenowym od 5 do 8 milionów rupii. A w zeszłym roku” kliknął ” flagowy telefon komórkowy, który krąży w:

W każdym razie, z ceną 6 milionów, POCO F2 Pro jest wyposażony w zupełnie nowy układ, a mianowicie Snapdragon 865 (7 nm+), który zapewnia punkt odniesienia sięgający 538,221. Wycena, która faktycznie należy do telefonu komórkowego – telefonu komórkowego o wartości dziesiątek milionów rupii.

4. Telefon Klasy średniej-najlepsza nagroda
W ubiegłym roku w Indonezji nie było wielu urządzeń mobilnych klasy średniej klasy premium. Kategoria telefonów komórkowych mieści się w przedziale od 5 do 10 milionów RS. A jeśli są 2 telefony komórkowe, które są w stanie zaoferować potężną wydajność w średniej klasie premium. Są to:

Telefon komórkowy mi 10 również wygląda dość stylowo z ekranem Super AMOLED o przekątnej 6,67 cala, zakrzywionym (zakrzywionym) po prawej i lewej stronie. Dzięki rozdzielczości Full HD Plus ten telefon ma częstotliwość odświeżania 90 Hz. Ponadto telefon berbanderol RP9 millions jest również wyposażony w układ zupełnie nowego Snapdragon 865.

Chociaż telefon Xiaomi Mi 10T Pro 5g to telefon o lepszej wydajności, który obejmuje Xiaomi Indonesia w 2020 roku. Z cipsetem podobnym do Mi 10, Telefon Berbanderol Rp 7 milionów, obsługuje również sieć 5G i ekran LCD z częstotliwością odświeżania 144 Hz.

5. Flagowy telefon najlepszy
Przejdź do kategorii flagowego telefonu lub telefonu komórkowego z najwyższymi wynikami sprzedaży producenta telefonu. Według autora w 2020 r. w przybliżeniu istnieją 2 telefony, które są uważane za najlepsze. Dwa telefony to:

Related Post

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*