Opłata Za Przejazd Dżakarta-Bali Wynosi Tylko 200 Tysięcy, Indonezja Jest Gotowa Stać Się Ważnym Graczem W Samochodzie Elektrycznym

Po wejściu w życie rozporządzenia prezydenckiego nr 55 Z 2019 r.w sprawie programu przyspieszania transportu samochodowego zasilanego bateryjnie w transporcie drogowym Indonezja wydaje się już szybko robić postępy w kierunku wdrożenia tego programu. Jednym z nich jest zmniejszenie zależności od importowanego oleju opałowego (BBM).

Gdybyś powiedział ministrowi przedsiębiorstw państwowych (BUMN) Ericowi Tohirowi: „Samochód Elektryczny jest jednym z wysiłków, które podejmujemy, aby kochać ziemię”. Oto, co powiedział na jednym ze zdjęć przesłanych na jej konto na Instagramie @erickthohir.

Wiadomo, że zużycie paliwa w Indonezji osiągnęło 1,5 miliona baryłek dziennie, co zapewnia większość tych potrzeb poprzez import. Kwota, która będzie cię kosztować, to równowartość 200 bilionów dolarów rocznie. Dlatego oczekuje się, że program przyspieszenia oparty na akumulatorach zmniejszy zużycie paliwa do 77 000 baryłek dziennie we wczesnych scenariuszach.

Jeśli Indonezja będzie w stanie konsekwentnie zmniejszać zużycie paliwa w takich konstrukcjach, Indonezja będzie w stanie obniżyć poziom dwutlenku węgla (CO2) o 11,1 miliona ton CO2-e w 2030 roku. Co więcej, Wpływ ten jest odczuwalny nie tylko w sektorze ochrony środowiska, ale może również zaoszczędzić około 1,8 miliarda USD w walutach obcych.

Aby osiągnąć ten cel, do 2030 r.liczba pojazdów elektrycznych w Indonezji powinna wynosić około 2 milionów pojazdów czterokołowych i 13 milionów pojazdów dwukołowych. Podczas tego zestawu kołowego kendararaan cztery stały się najbardziej wyróżnione, ale jakiś czas temu GNFI nigdy nie głosił o silniku elektrycznym Budi Luhur-sportowym samochodzie elektrycznym 01 (BL-SEV01).

Wzgórza silników elektrycznych stają się rzeczywistością, a wkład Uniwersytetu Budi Luhur w Dżakarcie w rozwój nauki poprzez badania nad pojazdami elektrycznymi. Silnik elektryczny może to być wariant, w jaki sposób Infrastruktura pojazdu elektrycznego jest dwukołowa w Indonezji.

Czytaj więcej: to jest Bl-SEV01, Silnik elektryczny stworzony przez Uniwersytet Budi Luhur

Samochody Elektryczne Są Również Przyjazną Torbą
GNFI wcześniej cytował propozycję Menteri BOOMNA, Erica Tohira, o czystej miłości do ziemi dzięki programowi pojazdów elektrycznych w Indonezji. To zdanie Eric napisał po przeprowadzeniu testu pojazdu elektrycznego i sprawdzeniu wyposażenia stacji ładowania pojazdów Electric General (SPKLU) w Denpasar na Bali.

W swoich raportach Eric opisuje, czy poprzednia podróż Dżakarta-Bali zwykłym samochodem i zakup paliwa może kosztować nawet 1,1 miliona rupii. Jednak po testowym użyciu samochodów elektrycznych okazuje się, że taryfa wydana w celu uzupełnienia paliwa W PCL wystarcza tylko na 200 tysięcy.

Po zapoznaniu się z wynikami tych testów Eric doszedł do wniosku, że korzystanie z pojazdów elektrycznych może zmniejszyć zależność społeczeństwa od ropy naftowej i importu paliwa. Nawet do tego momentu użytkownicy samochodów elektrycznych, jak poinformował Eric, będą mieli zniżkę na energię elektryczną do ładowania w nocy.

'PLN daje Ci 30-procentową zniżkę” – powiedział Eric w oświadczeniu, według Afp.

PT PLN (Persero) i minister przedsiębiorstw państwowych Eric Tohir pod koniec grudnia 2020 r.przeprowadzili testy samochodu elektrycznego z trasą z Dżakarty na Bali. Oprócz testowania samochodu elektrycznego, jednocześnie śledzą i testują SPKLU w pewnym momencie, który ominął, co zaspokoi potrzeby użytkowników samochodów elektrycznych w przyszłości.

Related Post

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*