Jednak potencjał rynkowy, POCO M3 jest gotowy do uruchomienia w Indonezji

Man GNFI, Indonezja ponieważ rynek telefonii komórkowej jest najbardziej strategiczny w Azji, wydaje się, że Indonezja zawsze była docelowym producentem telefonów komórkowych na świecie. Pomimo pandemii sprzedaż telefonów komórkowych w Indonezji tak naprawdę nie spada. Jest to wpływ polityki pracy w domu (WFH) i nauki w domu (kształcenie na odległość) stosowanej przez rząd.

Aby uruchomić tę metodę, oczywiście pracownicy i studenci mają urządzenie/telefon do obsługi działań online.

Wygląda na to, że jest to również cel Xiaomi Indonesia, aby kontynuować prace nad obsługą telefonów komórkowych. Wsparcie dla omawianej działalności, oczywiście telefony komórkowe sprzedawane w Indonezji będą wyposażone w kwalifikowane specyfikacje techniczne, ale w stosunkowo przystępnej cenie.

Jednym z podrobów, które zaczynają być dystrybuowane w sposób zrównoważony, jest wariant POCO. Telefon komórkowy jest znany jako”flagowy zabójca”.

W specyfikacji poco M3 należy do średniej klasy rynku. Jednak oferowane specyfikacje nie były” puszkami”, Stary.

Ten telefon jest wyposażony w układ Snapdragon 662 (SoC) Oparty na systemie Android 10 z interfejsem użytkownika (UI) MIUI 12. Wbudowana pamięć systemowa (RAM) 4 GB oraz pamięć wewnętrzna (ROM) 64 GB i 128 GB, telefon jest również wyposażony w gniazdo microSD, jeśli chcesz zwiększyć pojemność.

Seria poco M3 wykorzystuje wyświetlacz LCD Z Ekranem 6,53 cala Full HD + wodoodporny. Ponadto istnieją akcenty z liści klonu, które nadają aparatowi Selfie 8 megapikseli (MP). Z tyłu telefonu znajduje się unikalna konstrukcja, która przedstawia 3-Aparat składający się z 48-megapikselowego zdjęcia makro-2 MP i czujnika bokeh 2 MP.

Aby zwiększyć wydajność użytkowników, wprowadzona pojemność baterii nie była żartem. Jest bateria 6000 mah z ładowaniem 18 W. Wydaje się, że jest to więcej niż wystarczające do wspierania codziennych czynności.

POCO zostanie oddzielony od Xiaomi
Ponieważ uważano, że Xiaomi ma swój własny segment rynku, dyrektor krajowy Xiaomi w Indonezji Alvin Tse nigdy nie ujawnia swojego planu stworzenia oddzielnej serii telefonów z serii poco od Xiaomi.

„Przede wszystkim w Indonezji coraz więcej marek Xioami i POCO będzie się dzielić. Co więcej, jeśli firma Xiaomi działa bardzo szybko, muszę zbudować zespół, który skupi się tylko na POCO, ponieważ jesteśmy przekonani, że będą służyć dwóm różnym konsumentom” – powiedział Alvin na konferencji prasowej na początku grudnia 2020 r.

Alvin powiedział, że linia produktów POCO zaprezentuje najważniejsze. Natomiast Xiaomi z Mi i Redmi zwrócą większą uwagę na takie rzeczy, jak wyświetlacz, aparat, konstrukcja i niezawodność produktu.

„Krótko mówiąc, Xiaomi może być w przyszłości przeznaczony dla tych konsumentów, którzy chcą, aby cena produktu była wyjątkowo uczciwa, a POCO jest przeznaczony dla małych grup, entuzjastów technologii, miłośników gadżetów, zapalonych graczy” – powiedział.

Na początku 2020 r. zastępca dyrektora Xiaomi Manu Kumar Jain ogłosił, że Xiaomi już dzieli sub-markę POCO na firmę i niezależną markę, więc nie jest już pod parasolem Xiaomi. Chociaż w Indonezji system operacyjny poco jest nadal obsługiwany przez Xiaomi Indonesia.

Jeśli chodzi o udział Xiaomi w rynku w Indonezji, Alvin wyjaśnia, że w 2020 r.wzrósł w stosunku do poprzedniego rzędu 4 w 2019 r., osiągając sekwencję 3 Marek Telefonów komórkowych w Indonezji.

„Będziemy nadal ulepszać i wprowadzać innowacje dla wszystkich ludzi” – obiecał wówczas Alvin.

Jednak Alvin niekoniecznie wyznaczył sobie wielki cel, aby zająć najwyższe miejsce na rynku telefonii komórkowej w Indonezji. Uważał, że ważne jest, aby firmy tworzyły technologie, które mogą być dostępne dla szerszego grona ludzi za pośrednictwem ekosystemu. Krótko mówiąc, zgodnie z hasłem, najwyższa cena w tej chwili powinna być celem Xiaomi.

Xiaomi Indonezja zakończyła rok 2020 obecnym wariantem serii Mi 10T, mi Watch i Mi TV. Alvin kontynuował, że plany firmy na przyszłość nie dotyczyły tylko telefonu, ale także rozszerzenia ekosystemu urządzeń opartych na internecie rzeczy (IoT).

Related Post

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*