Jakie są warzywa pochodzące z kosmosu?

Człowiek GNFI, na początku tego roku astronauta NASA doświadczył przyjemności rzodkiewki uprawianej w kosmosie-lądowania na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (Międzynarodowa Stacja Kosmiczna/ISS). Ta rzodkiewka to świeże warzywa, które zasadzili na orbicie Ziemi.

Rzodkiewka-rzodkiewka, która jest specjalnym daniem w Sylwestra, to pierwsze warzywa, które zasadzili i które jedzą. Mniej więcej tak napisano wiadomości United Press International (UPI).

Rzeczywiście, produkty te będą nadal opracowywane przez NASA, aby służyć jako żywność dla astronautów w kosmosie. NASA wyprodukuje również to warzywo, które może zaspokoić potrzeby załogi ISS w dłuższej perspektywie.

Powiedział futuryzm, zanim los rzodkiewki doprowadził do lądowania na otwartej przestrzeni, wszystko nie było tak jasne. Dlatego na początku grudnia 2020 r.rzecznik NASA odmówił potwierdzenia, czy astronauci mogą spożywać rzodkiewki, czy nie. jednak na początku tego roku wydaje się, że wszystko stało się jasne.

Niezależnie od tego, czy załoga ISS będzie mogła jeść rzodkiewki w przyszłości, czy nie, rozwój ten jest nowym dowodem na to, że wraz ze wzrostem warzyw na orbicie Ziemi istnieje możliwość uprawy warzyw lub innych roślin w celu utrzymania przetrwania astronautów w kosmosie.

Zwykle astronauci na ISS nie mogą jeść warzyw, które ugotowali. Chociaż naukowcy z NASA spędzili wiele lat na szukaniu sposobu uprawy roślin w celu zaopatrzenia w żywność na orbicie, żywność jest zwykle zamrażana, aby wysłać ją z powrotem na Ziemię.

Faktem jest, że naukowcy z NASA mogą badać rośliny lub warzywa. W rzeczywistości jakiś czas temu załoga ISS wysłała 10 z 19 repek wyhodowanych na orbicie. Więc biorą tylko 9 posiłków chrzanowych jako prezent na Nowy Rok.

W rzeczywistości nie jest to nowa rzecz
W rzeczywistości spożywanie żywności uprawianej na ISS nie jest niczym nowym. W 2015 roku astronauta NASA wziął czerwoną sałatę wcześniej posadzoną na orbicie. Na podstawie badań z 2020 r.stwierdzono, że sałata nie ma podobieństwa kształtu i zawartości do sałaty uprawianej na ziemi.

To dodatkowo wzmacnia dowody z badań, które prawdopodobnie nie zostaną przeprowadzone w przyszłości na orbicie rolnictwa w kosmosie.

Eksperyment przyniósł wyniki, co jest dobrym znakiem dla podróży w kosmos w przyszłości, a także przez krótki czas. To dobra wiadomość dla członków załogi ISS, którzy prawie nigdy nie czują świeżego jedzenia. Zostało to zgłoszone na stronie UPI.

To Karl Hazenstein, który jest kierownikiem naukowym projektu. Powiedział, że astronauci Kate Rubins komentują tę rzodkiewkę-rzodkiewkę, która smakuje tak dobrze, jak chrzan, jaki kiedykolwiek sadził w jej ogrodzie na ziemi.

Tak więc jedzenie warzyw w kosmosie może być pyszne, jeśli jedzenie warzyw w wyniku sadzenia na ziemi. Interesujące jest, aby nadal być słyszanym przez człowieka.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*