Legalnie! Dzień, Z Dumą Wykonany W Indonezji, Oficjalnie Obchodzony Jest 5 Maja

Zdecydowanie wśród facetów często można usłyszeć kampanię # BanggaBuatanIndonesia, prawda? Dumnie wykonane w Indonezji lub w skrócie BBI to ruch narodowy zainicjowany przez prezydenta Joko Widodo 14 maja 2020 r. Ruch został stworzony, aby ludzie mogli kochać i korzystać z pracy narodów, zwłaszcza produktów małych i średnich przedsiębiorstw.

Jeśli chodzi o różne ministerstwa, które uczestniczą i wspierają ten ruch, tworząc Festiwal Ministerstwa. Festiwal trwał od czerwca do grudnia 2020 roku i trwa do dziś. Ministerstwo, w szczególności Ministerstwo Turystyki, Kemenkopukm, Ministerstwo przemysłu, komunikacji, Lkkp, Ministerstwo BUMN, Bank Indonezji, Ministerstwo Gospodarki Morskiej i rybołówstwa, Ministerstwo Rolnictwa, PDTT, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz Ministerstwo Edukacji i kultury.

Aby wesprzeć ten ruch, aby był bardziej masowy i odczuwał wpływ, 5 maja 2021 r.rząd oficjalnie ogłosił dzień z dumą spędzony w Indonezji. Zgodnie z umową Ministerstwa Handlu we współpracy z Ministerstwem komunikacji i technologii informacyjnych oraz Stowarzyszeniem e-commerce Indonezji (IDEA), coroczne wydarzenie Made in Indonesia będzie dziś z dumą obchodzone.

„To jest Pan Johnny G. plait (minister komunikacji i Technologii Informacyjnych) 5 dnia 5 miesiąca (maj) zostaniemy ukoronowani jako dzień z dumą wykonany w Indonezji, temat z dumą wykonany w Indonezji”, powiedział minister handlu Muhammad Lutfi w rozmowie FMB9ID_IKP bardziej dumnie wykonany w Indonezji 2021, poniedziałek (3/5).

Podpisując protokół ustaleń, minister handlu (minister) Muhammad Lutfi z dumą powiedział, że UMKM Indonesia pracuje w czarnym garniturze. Według niego lokalne produkty są nie mniej dobrej jakości z importowanym garniturem.

Lutfi ma nadzieję, że dzień z dumą wykonany w Indonezji, obchodzony co roku 5 maja, może zachęcić ludzi do kupowania towarów lokalnych, a nie Zagranicznych. Plus jeszcze kilka sekund do Eid, Lutfi zaprasza mieszkańców Indonezji do zakupów online.

„Jesteśmy również wdzięczni ojcu i matce za zakupy i mam nadzieję, że dzięki tym zakupom online możemy wspólnie zarządzać gospodarką narodową” – powiedział.

Oczekuje się, że dzień inauguracji „dumnie Made in Indonesia” będzie zwiastunem programu „dumnie Made in Indonesia”. Co więcej, ma również nadzieję, że program, z dumą opracowany w Indonezji, może również pomóc w rozwoju gospodarki kraju w przyszłości.

Minister komunikacji i informacji Johnny G. plait poinformował, że Kominfo ma za zadanie rozpowszechnianie informacji związanych z dumą w Indonezji. Dlatego cały handel elektroniczny w Indonezji prosi o współpracę w celu zapewnienia racji wystarczających do promowania MŚP.

„Oczywiście muszę pracować nie tylko w instytucji mediów prasowych, ale także zapewnić wystarczający udział w promowaniu i zwiększaniu umiejętności czytania i pisania w dużym amerykańskim sektorze krajowym w sektorze cyfrowym, a mianowicie promocja zostanie z dumą wykonana w Indonezji, kupuj, używaj i bądź dumny z tego, co kupujemy” – powiedział Johnny.

Moci wyjaśnia, że powodem, dla którego dzień inauguracji, z dumą wykonany w Indonezji, przypada na święty miesiąc Ramadanu, nie jest nic innego, jak oczekiwanie, że sektor e-commerce lub MŚP otrzymają błogosławieństwo.

Zasadniczo prace twórcze tworzone przez dzieci narodu muszą być specjalnie obsługiwane przez krajowy handel elektroniczny, aby zaspokoić popyt w kraju, jest to konsument i konsumpcja w naszym kraju.

Mieszkańcy Indonezji powinni mieć możliwość wejścia na rynek Indonezji i towarów indonezyjskich, aby zwiększyć substytucję importu Indonezji. Nie bez powodu, ponieważ siła gospodarki narodowej zaczyna się od dystrybucji produkcji i konsumpcji w kraju.

Johnny bez końca miał nadzieję, że współpraca dla kraju Indonezji w kierunku bardziej cyfrowej, bardziej zaawansowanej, bardziej dumnej produkcji w Indonezji i duma z pracy samego narodu to nie tylko kampania, ale może zostać zrealizowana.

Inicjatywy wspierające MSP
Man GNFI jako społeczność dobrych wiadomości z Indonezji jest również blisko, a także wspiera i zachęca do postępu MŚP w Indonezji poprzez niektóre programy, które zostały już promowane.

Related Post

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*